אופטימיזציה לאתרים

שדרגו את האתר שלכם

איחסון אתרים בישראל או בחו"ל

איפה לאחסן אתר, בארץ או בחו"ל?

כל אתר אינטרנט זקוק לאבא ואמא, נקרא להם דומיין וחברת אחסון אתרים. בעוד שאת הדומיין תרכשו בנפרד, כך גם תעשו עם שטח האחסון שלכם והשרתים של חברת האחסון. חבילת אחסון אתרים מהווה רכישת מוצר לכל דבר, וגם כאן יש דגשים חשובים. בואו נכיר אותם.

היכן עדיף לאחסן אתרי אינטרנט, בארץ או בחו"ל? אחסון אתרים בחברה ישראלית הוא אפשרי והוא מומלץ, אבל אפשר גם אחרת. בסופו של דבר, כל אחד מאיתנו בוחר חברת אחסון אחרת, וזאת בהתאם לפרמטרים שגוגל מציב והפרמטרים שאתם מציבים לאתר שלכם. אם אתם מתפעלים אתר אינטרנט מאוד כבד ומלא בהמון תוכן, כמובן שתצטרכו חברת אחסון אתרים עם שרתים מהירים ותגובתיים. הדבר האחרון שאתם רוצים, זה אתר אינטרנט שנופל כל הזמן בגלל עומס בשרתים.

עד כמה חברת אחסון ישראלית תהיה מהירה מחברה בחו"ל?

האם חברת אחסון אתרים תהיה בהכרח מהירה יותר מחברת אחסון בחו"ל? כן ולא. מצד אחד, חברת האחסון יכולה אמנם להיות ישראלית ולשבת כאן ברמת גן, אל ייתכן שהיא רוכשת את שרתיה מחברות בחו"ל. מכירים את בזק בינלאומי? בשק בינלאומי מוגדרים בתור חברת אחסון אתרים ישראלית.

יחד עם זאת שחברת בזק בינלאומי נחשבת חברת אחסון ישראלית, היא מחוברת לחו"ל באמצעות כבלים תת ימיים. בסופו של דבר, קיימים יתרונות וקיימים חסרונות בשני המקרים. היתרון הגדול בחברת אחסון ישראלית הוא, בכך שבעצם אפשר לקבל תמיכה ושירות בשפה העברית. מעבר לכך, ייתכן שחברת האחסון הישראלית תספק לכם שרתים מהירים יותר מאשר חברת אחסון אתרים שמרוחקת בחו"ל.

באיזו חברת אחסון אתרים כדאי לי לאחסן אתר?

אם אתם מתלבטים בין חברת אחסון כזו לאחרת. כדאי לסקור את הרקע של החברות באינטרנט. תוכלו לברר מידע לגבי החברות באמצעות הפורומים השונים, באמצעות דפים חברתיים ועוד. אם חברת אחסון מסוימת אינה מספקת שירותים נאותים. סביר להניח שתוכלו להיתקל בתגובות גולשים מתאימות באינטרנט (בד"כ זועמות).

משהו נוסף שכדאי לקחת בחשבן הוא, כל נושא הממשק של תפעול האתר שלכם. ישנן חברות ישראליות אשר מספקות ממשק עם תמיכה כמעט מלאה בעברית לתפעול האתר. שמעו לנו, זה שווה הרבה יותר מאשר זהב.

ממשק תפעול בעברית שווה יותר מזהב

בשורה התחתונה, ממשק תפעול בעברית יאפשר לכם להניע תהליכים הרבה יותר מהר ואפילו בכוחות עצמכם. ישנן לא מעט פלטפורמות אשר מאפשרות לכם את הניהול והתפעול העצמאיים של אתר אינטרנט. בסופו של יום, הכי חשוב שתוכלו לקבל את השירות הנאות שאתם צריכים.

אם תצטרכו סיוע מחברת אחסון אתרים שנמצאת בחו"ל, סביר להניח שתצטרכו להמתין על קו הטלפון לא מעט זמן. זאת, כנראה לאחר שתנסו לפנות אל חברת האחסון באתר האינטרנט ותתקשו לקבל תגובה מקיפה. לא מפאת חוסר מקצועיות של חברת האחסון, אלא פשוט בגלל שקבלת סיוע בשפה זרה עשוי להיות מורכב.